Menu

Media intelligence

monitoring a analýza médií

na budovanie značky

na meranie a analýzu médií

s monitoringom druhej generácie

Lepší monitoring tlače, online, rádia a televízie na Slovensku i v Čechách. Sledujte noviny, časopisy, rádiá i televízie, alebo celý online svet. Oslovujte médiá, reagujte, merajte, analyzujte a budujte svoju značku. Monitora vám maximálne uľahčí prácu.

Vyskúšať bezplatne

 

Z Monitory sa stáva Mediaboard


Chcem vyskúšať
Monitora je media intelligence nástroj, ktorý vám maximálne uľahčí prácu.
#
Firma

Lepší monitoring a analýza médií pre vašu firmu.

#
PR agentúra

Monitora vám pomôže robiť vašu prácu lépšie a efektívnejšie.

#
Tlačový hovorca

Monitora vám dá časový a informačný náskok.

#
Verejná správa

Monitoring médií vytvorený špeciálne pre potreby štátnej správy a samosprávy.

Monitoring, s ktorým
vám nič neutečie

Všetko podstatné, čo sa na Slovensku v Čechách napíše, natočí, alebo nahovorí, nájdete na jednom mieste. Prehľadne a s aktualizáciou v reálnom čase.

 

Najviac zdrojov na trhu

Spolupracujeme so všetkými významnými mediálnymi domami v Čechách i na Slovensku. Máme najširšie portfólio sledovaných titulov v ČR a SR a to v tlači, online, TVR i sociálnych sieťach.

#

Užitočné reporty
a pokročilá analytika

Prečítajte si report do 5 minút od zverejnenia článku, alebo ako denný súhrn. Monitora pripraví dáta tak, že pochopíte všetky súvislosti. Využívajte prehľadné grafy, porovnávajte mediálne dáta s konkurenciou a posielajte vlastné reporty priamo z aplikácie.

#

Zistite viac o analýze a meraní

Monitoring sociálnych sietí

Získajte prehľad o vnímaní vašej značky v on-line svete vďaka SocialMonitora. Sledujte, filtrujte a analyzujte články, príspevky, komentáre, tweety, posty, statusy, video blogy aj diskusie.

#

Zistiť viac o monitoringu soc. sítí

Medialist

Zistite, ktorí novinári sa venujú vášmu odvetviu, alebo kto najčastejšie píše o vašej konkurencii. Využívajte databázu autorov a zostavte si medialist, aby ste so svojimi výstupmi oslovili tých správnych novinárov.

Zistiť viac o databáze novinárov

Vyskúšať Monitoru bezplatne

 

30% PRistov prešlo v posledných rokoch k Monitore.
Vďaka nám robia prácu rýchlejšie, inteligentnejšie a lepšie. Skúste to aj vy.

Napokon, za skúšku nič nedáte.

Referencie

Monitoru si obľúbili agentúry, firmy i úrady …

#

Ukázať ďalšie referencie

Monitora je pre nás spoľahlivý partner nie len v oblasti monitoringu médií, ale aj monitoringu sociálnych sietí. V rámci spolupráce s Monitorou oceňujeme najmä široké pokrytie monitorovaných zdrojov, prehľadné spracovanie výstupov a osobný prístup.

Andrea Trudičová, Špecialista komunikácie a PR
Česká bankovní asociace

Pravidelné monitoringy od spoločnosti Monitora sa stali neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej práce. 24/7 máme k dispozícii relevantné správy a informácie z trhu, ktoré nás zaujímajú. Veľmi oceňujeme profesionalitu tímu, osobný prístup a snahu vyjsť našim požiadavkám vždy v ústrety.

Pavla Hobíková, PR manažérka
Mall Group

S Monitorou se fantasticky spolupracuje, majú skvelý servis hodný 21 storočia. Vždy ochotne komunikujú a s ich aplikáciou dokáže pracovať skutočne každý, pretože je veľmi intuitívna.

Pavla Brožková, PR
HBO Europe

Monitora je naším partnerom už viac ako rok. Pomáha nám vysvetľovať neziskovým organizáciám zásady zberu dát a ich využitie, približuje prácu v mediálnom svete. Ponúkané služby môžeme odporučiť. Práca s aplikáciou je intuitívne a užívateľsky príjemná. Výborne funguje aj klientská podpora. Zástupcovia Monitory tiež vystupujú na našich konferenciách.

Monika Jindrová, riaditeľka

Monitoru používame už niekoľko rokov, úplne nám vyhovuje, lebo každý deň nám dosť uľahčuje prácu. Veľmi si ceníme tiež to, že Monitora býva často modernizovaná. Radi tak využívame jej nové funkcie, ktoré pomáhajú k zrýchleniu našej práce a väčšej efektivite.

Jitka Schmiegerová, Junior PR Manager

Monitoru v Czechitas používame denne. Je to skvelý nástroj na monitoring výstupov v médiách. Dokonalý zákaznícky servis sa pre Monitoru stal štandardom, takže akonáhle máme akúkoľvek otázku, viem hneď na koho sa obrátiť a on našu požiadavku vyrieši naozaj rýchlo. Monitora je pre nás jednoznačnou voľbou.

Jan Schönbauer, Public Relations

Kým predtým som začínal deň prečítaním spravodajských serverov, od chvíle, čo využívame monitoring Monitory je prvé, čo si každý deň prečítam, každodenné súhrn v emailu. Aj na telefóne si prezriem všetko, čo potrebujem vedieť, čo sa píše o nás, o konkurencii aj o témach, ktoré ma zaujímajú, a ktorá si môžem vďaka aplikácii ľahko kedykoľvek nadefinovať.

Petr Jansa, Vedúci oddelenia styku s verejnosťou

Aktuálne informácie o tom, čo sa o spoločnosti píše, sú základom mojej práce. Vďaka komplexnému monitoringu som v obraze nielen ja, ale aj všetci moji kolegovia. Dôležité je pre nás aj nastavenie alertov u nadefinovaných správ po celých 24 hodín. A v neposlednom rade oceňujem možnosti analýz a spracovania dát v prehľadné a intuitívne aplikácii.

Tomáš Kubík, Manažér komunikácie

Služby

Okrem monitoringu tlače, online, televízneho a rozhlasového vysielania poskytujeme i ďalšie služby.

#
Krízový monitoring
Ukázať viac
#
Mediálny reporting
Ukázať viac
#
Mediálne poradenstvo
Ukázať viac
#
Mediálne analýzy
Ukázať viac