Menu

Automotive

Najpokrokovejší monitoring automotive médií, aký tu kedy bol.

Pokrývame najviac auto-moto titulov, vrátane audiovizuálnej tvorby, v Česku i na Slovensku. Monitora 24/7 sleduje všetky automotive médiá a na dôležité články, alebo zmienky o vašej značke vás ihneď upozorní SMS notifikáciou. Aplikácia je zrozumiteľná a intuitívna, väčšinu dát získate na jedno kliknutie.

Auto-moto tituly

Monitora stráži všetko, čo sa o vás povie, alebo napíše tam, kde nemáte nad zmienkami kontrolu. Pokrývame nielen české a slopvenské, ale aj zahraničné tituly vrátane tlače. Správy z on-line zdrojov dostanete „na stôl“ do 5 minút od vydania.

Auto-moto novinári

S Monitorou sa vám otvoria dvere do najväčšej databázy českých a slovenských novinárov, vrátane tých so zameraním na auto-moto. V tzv. feede ich nájdete zoradených od tých najaktívnejších, vrátane ich doterajšej práce, kontaktov, alebo médií, pre ktoré píšu.

profily-autoru
TVRko
TVR alerty

Televízne a rozhlasové vysielanie nielen počúvame, ale aj strojovo sledujeme. Ako jediní v strednej v Európe. Akonáhle sa v titulkoch vo vysielaní objaví sledované meno alebo firma, pošleme vám počas pár minút celú nahrávku.

Relevantný monitoring

V automotive býva ťažké vyfiltrovať len tie skutočne relevantné správy. Monitora vám vďaka real-time monitoringu a rozumne nastaveným reportom dodá výstupy očistené o nepodstatné články. Získate len tie informácie, ktoré pre PR naozaj potrebujete.

monitoring-medii
pokryti
Monitoring sociálnych sietí

Už sa nebude hovoriť o vás bez vás. Sledujeme tlač, on-line médiá, televízne a rozhlasové vysielanie, sociálne siete, diskusie, blogy a mikroblogy. A o všetkom dôležitom vás informujeme.

Manažérske zhrnutia

Ako si vaša automobilka vedie, vám zhrnieme v dennom alebo týždennom manažérskom reporte. Nájdete v ňom všetko dôležité, čo sa o vás popísalo, alebo povedalo. Stručne, jasne a výstižne.

upozornění
Reporting na mieru

Zdieľajte s kolegami, alebo dealermi pozitívne výsledky, úspechy aj zásadné informácie. Pripravíme pre vás prehľadný reporting na mieru, alebo pravidelný mediálny sumár pre každého dealera a jeho zamestnancov.

Analytické reporty a analýzy

Mesačné, kvartálne, alebo raz za rok? Mediálne analýzy, alebo prehľadné reporty možno vytvárať presne podľa vašich potrieb. Nechajte si spracovávať presné individuálnej analýzy svojich i konkurenčných mediálnych výstupov.

analyza-konkurence
Vyskúšať bezplatne
Skúste monitoring médií špeciálne vyladený pre automotive.