Menu

Novo pre vás sledujeme aj podcasty, ako prvý v SR a ČR

Význam podcastov v oblasti komunikácie značiek rastie, a preto sme pre vás rozšírili našu ponuku monitorovaných zdrojov o 2400 českých a slovenských podcastov!

Podcasty monitorujeme ako prvý v Čechách a na Slovensku. 

Aktuálne témy, odborové trendy, nové možnosti oslovenia cieľových skupín. Podcasty sú stále obľúbenejším nástrojom nielen v rámci firemnej komunikácie. Preto sme do svojho portfólia monitorovaných zdrojov zaradili širokú ponuku českých i slovenských podcastov. “Podcasty sa v mediálnom prostredí stávajú významným komunikačným nástrojom. Spolu s real-time analýzou výstupov na sociálnych sieťach teraz môžeme klientom poskytnúť komplexný mediálny obraz značky, s ktorým môžu ďalej pracovať. Zároveň ľahko odhalia nové komunikačné príležitosti a získajú prehľad o aktuálnych témach, ktoré hýbu ich odborom,” doplňuje Tomáš Berger, CEO Monitora Media.

Podcasty sú v rámci aplikácie Monitora zaradené ako ďalší zdroj popri tradičných médiách a je v nich možné ľahko a rýchlo vyhľadávať. Priamo v aplikácii je dostupný aj obrázok podcastu a audio stopa, takže jednotlivé zmienky možno prehrať v presnom čase. Podcasty dopĺňa strojový prepis, pri slovenských potom anotácie so základnými informáciami o programe. Do monitoringu je podľa preferencií klienta možné pridať aj akýkoľvek ďalší podcast, ktorý má k dispozícii RSS feed.

YouTube, televízia a rozhlas

Okrem podcastov sme sa zamerali tiež na obľúbenú platformu YouTube – monitoring sme ako prvý na Slovensku a v Čechách rozšírili o prepis vybraných YouTube kanálov a navyše sledujeme aj komentáre pod nimi. 

V neposlednom rade sme vylepšili náš monitoring rozhlasu a televízie. Teraz sledujeme viac ako 1000 televíznych a rozhlasových relácií v SR, ČR i zahraničí a okrem hovoreného slova vieme tiež zachytiť text, napríklad meno v popisku hovorcu. Nové je tiež rozhranie, systém rozpoznávania hovorcov a live zvýraznenie titulkov pri prehrávaní videa. 

Vyskúšať
Vyskúšajte monitoring podcastov v Monitore na 2 týždne zdarma