Menu

Farmácia

Pokrývame najviac zdravotníckych a farmaceutických titulov, vrátane audiovizuálnej tvorby, v Čechách i na Slovensku. Monitora nepretržite sleduje všetky významné médiá a na dôležité články, alebo zmienky o vašej značke vás ihneď upozorní. Aplikácia je prehľadná a intuitívna, väčšinu dát získate na jeden klik.

Relevantný monitoring

V zdravotníctve je niekedy ťažké vyfiltrovať len tie skutočne relevantné správy. Monitora sleduje mediálne prostredie v reálnom čase. Vďaka šikovne nastaveným reportom vám dodá výstupy očistené o nepodstatné články a zmienky. Získate len tie informácie, ktoré skutočne využijete.

monitoring-medii
Najširšie pokrytie farmaceutických titulov

Monitora pokrýva najviac farmaceutických zdrojov u nás i v zahraničí, a to vrátane tlače. Dôležité správy z on-line zdrojov dostanete „na stôl“ do 5 minút.

Analytické reporty a analýzy

Analýzy a reporty pre vás spracujeme na mieru. Ako často vám ich pošleme, to si určíte vy sami. Naši mediálny analytici pre vás spracujú individuálne analýzy, ktoré môžu zahŕňať aj porovnania s konkurenčnými firmami.

monitoring-soc-siti2
Reporting pre kolegov na mieru

Zdieľajte s kolegami, alebo nadriadenými hlavné informácie z vášho odboru, alebo o vašej firme. Pochváľte ich za pozitívne zmienky v médiách, alebo informujte svoj tím, ako si vediete. Pripravíme pre vás prehľadný reporting na mieru, alebo pravidelný mediálny sumár.

Monitoring sociálnych sietí

Sledujeme všetky zákutia internetu od sociálnych sietí, cez diskusie pod článkami, až po mikroblogy. Akonáhle o vás, alebo sledovanom kľúčovom slove padne zmienka, hneď sa to dozviete.

obsah-v-kontextu
TVRko
TVR alerty 2.0

Televízne a rozhlasové vysielanie nielen počúvame, ale aj strojovo sledujeme – ako jediní v strednej Európe. Ak sa vo vysielaní objaví napríklad minister zdravotníctva, alebo farmaceutická firma (aj keď len v titulkoch), behom pár minút vám pošleme celú nahrávku.

Zhrnutie pre manažérov

Ako si vaša farmaceutická firma vedie, vám zhrnieme v dennom, alebo týždennom manažérskom reporte. Nájdete v ňom všetko dôležité, čo sa o vás popísalo alebo povedalo v médiách. Žiadny balast, len dôležité dáta a čísla, ktoré potrebujete.

srhntuí
Vyskúšať bezplatne
Skúste monitoring médií vyladený pre farmaceutický trh.