Menu

Financie

Pokrývame najviac finančných titulov, vrátane audiovizuálnej tvorby, v Čechách i na Slovensku. Monitora 24/7 sleduje všetky významné finančné médiá a na dôležité články, alebo zmienky o vašej značke vás ihneď upozorní. Aplikácia je prehľadná a intuitívna, väčšinu dát získate na jeden klik.

Monitora je pre nás spoľahlivý partner nielen v oblasti monitoringu médií, ale aj monitoringu sociálnych sietí. V rámci spolupráce s Monitorou oceňujeme najmä široké pokrytie monitorovaných zdrojov, prehľadné spracovanie výstupov a osobný prístup.
Andrea Trudičová, ČBA
Špecialista komunikácie a PR
Relevantné reporty

Vo svete financií je ťažké vyfiltrovať len tie skutočne relevantné správy. Monitora vám vďaka real-time monitoringu a rozumne nastaveným reportom dodá výstupy očistené o nepodstatné články. Získate len tie informácie, ktoré skutočne potrebujete.

medialni-archiv
TVRko
TVR Alerty 2.0

Televízne a rozhlasové vysielanie nielen počúvame, ale aj strojovo sledujeme – a to ako jediní v strednej Európe.

V praxi to znamená, že akonáhle sa vo vysielaní objaví napríklad riaditeľ banky, alebo akcionár, ktorý bude len v textovom titulku, vieme to ako prvý. Do pár minút vám pošleme oznámenie aj s nahrávkou celého vysielania.

Najširšie pokrytie finančných titulov

Monitora stráži všetko, čo sa o vás povie, alebo napíše tam, kde nemáte nad zmienkami priamu kontrolu. Pokrývame totiž nielen českej a slovenské, ale aj zahraničné finančné tituly vrátane tlače. Správy z on-line zdrojov dostanete „na stôl“ do 5 minút.

profily-autoru
Autori so zameraním na financie

Monitora je vašou vstupenkou do najväčšej česko-slovenskej databáze novinárov. V tzv. feede ich uvidíte zoradených od tých najaktívnejších spoločne s ich kontaktmi, doterajšou prácou a informáciami o tom, pre koho píšu.

Mediálny archív

Spolupracujeme so všetkými významnými mediálnymi domami v Čechách i na Slovensku. Vďaka tomu má Monitora najbohatší mediálny archív, kde nájdete všetko, čo sa za posledných 20 rokov o financiách publikovalo.

medialni-archiv
Nadštandardná starostlivosť

Finančný sektor má svoje špecifiká, a preto vám radi pomôžeme s vyladením Monitory podľa vašich potrieb. Upravíme fungovanie systému, nastavíme vám šablóny k reportingu, alebo napríklad doplníme archív o nové zdroje.

Vyskúšať bezplatne
Skúste monitoring médií vyladený pre finančný trh.