Menu

FMCG

Rýchla obrátka, rýchlejší informácie

V obchodoch s rychloobrátkovým tovarom je čas rozhodujúci. Monitora vám umožní merať a analyzovať mediálny zásah vašej značky a porovnať ho s konkurenciou. Zistíte, na ktorých výrobcov, alebo typy výrobkov je potrebné zacieliť viac, alebo ktoré naopak podporu nepotrebujú. A na dôležité zmienky o trhu či vašej značke vás upozorníme už do 5 minút od zverejnenia správy.

Pravidelný monitoring od spoločnosti Monitora sa stali neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej práce. 24/7 máme k dispozícii relevantné správy a informácie z trhu, ktoré nás zaujímajú. Veľmi oceňujeme tiež profesionalitu tímu, osobný prístup a snahu vyjsť našim požiadavkám vždy ústrety.
Pavla Hobíková
PR manažérka
Relevantný monitoring

Získajte len tie skutočne relevantné informácie. Monitora odfiltruje nepodstatné zmienky a tie podstatné vám naservíruje v podobe denného, týždenného alebo mesačného reportu. Mediálne prostredie naviac sleduje v reálnom čase, takže o tých najdôležitejších udalostiach sa dozviete hneď.

monitoring-medii
Najširšie pokrytie FMCG titulov

Monitora stráži nielen tlač, ale aj živé vysielanie v rádiu a televízii, sociálne siete, alebo napríklad blogy. Pokrývame nielen českej a slovenské, ale aj zahraničné tituly. Správy z on-line zdrojov dostanete „na stôl“ do 5 minút.

TVR alerty 2.0

Monitora je o krok napred, a vy budete tiež. TV a rozhlasové vysielanie totiž nielen počúvame, ale aj strojovo sledujeme. V strednej Európe ako jediní. Znamená to, že akonáhle v titulkoch padne zmienka o vašej firme alebo konkurencii, hneď to vieme a behom pár minút pošleme celú nahrávku.

TVRko
rychly-prehled-situace
Monitoring sociálnych sietí

Vďaka Monitore máte rozhodené siete naozaj všade. Strážime nielen sociálne siete, ale aj komentáre, diskusie pod článkami, blogy a fóra. Vy si len nastavíte kľúčové slovo, ktoré chcete strážiť – a akonáhle sa niekde objaví, hneď sa to dozviete.

Zhrnutia pre manažérov

Na prechádzanie detailných reportov najskôr nemáte čas, pošleme vám preto len stručný manažérsky súhrn spracovaný naším analytickým oddelením. Nájdete v ňom dôležité dáta a informácie, ktorá vás hneď uvedú do obrazu.

srhntuí
profily-autoru
Medialist

V najväčšej česko-slovenskej databáze novinárov nájdete relevantných autorov, ktorí sa zaujímajú o FMCG sektora. Pri každom novinárovi nájdete kontakty, profily na sociálnych sieťach alebo napríklad históriu ich tvorby.

Reporting na mieru

Podeľte sa s úspechmi, dôležitými číslami, alebo pozitívnymi zmienkami o vašej firme. Pripravíme vám prehľadný reporting na mieru s logom a vo firemných farbách. Ten potom jednoducho nezdieľate s kolegami, nadriadenými, alebo obchodnými partnermi.

monitoring-soc-siti2
Analytické reporty a analýzy

Reporting upravíme na mieru vašim potrebám. Naši mediálny analytici pre vás spracujú individuálne analýzy, do ktorých pokojne zahrnieme aj porovnania s konkurenčnými FMCG firmami vrátane market share komunikácie.

 

Vyskúšať bezplatne
Skúste analýzu a monitoring médií vyladený pre FMCG trh.