Menu

Interná komunikácia

Buďte transparentní nielen navonok, ale aj dovnútra firmy. Pravidelné reporty o mediálnom obraze vašej spoločnosti posilňujú firemnú kultúru a zlepšujú vzťahy na pracovisku. Monitoru nastavíte tak, aby každému zamestnancovi prišiel personalizovaný firemné report s tými správnymi informáciami.
Obsah v kontexte

O niektorých udalostiach potrebujete dávať vedieť hneď, iné stačí poslať formou týždenného, či mesačného súhrnu, alebo infografiky. Systém sa vám prispôsobí tak, aby reportoval len relevantné informácie v správny čas a na správnych ľudí. Sami si určíte frekvenciu rozosielania aj dáta, ktoré majú reporty obsahovať.

 

Pozitívne zmienky

Zdieľajte so svojimi kolegami pozitívne zmienky, alebo iné dôležité aktualizácie v médiách. V Monitore si ich jednoducho vyfiltrujete a nazdieľate naprieč firmou. Jednoduchý recept na dobrú náladu na pracovisku.

Personalizované reporty

Iný report pre generálneho riaditeľa firmy, iný pre hlavu PR oddelenia. Sami si vyberiete, aké dáta a výstupy majú jednotlivé reporty obsahovať. A to všetko s vaším logom a vhodným oslovením.

Zhrnutie pre manažérov

Ako si vaša firma vedie, vám zhrnieme v dennom, alebo týždennom manažérskom reporte. Nájdete v ňom všetko dôležité, čo sa o vás popísalo. Stručne, jasne a výstižne.

Strojové preklady

V Monitore získate na jedno kliknutie preklad všetkých článkov do ľubovoľného jazyka. Priamo z aplikácie ich potom posielajte napríklad zahraničným kolegom.

Vyskúšať bezplatne
Zdieľajte mediálne úspechy značky so svojimi kolegami.