Menu

Zoznámte sa s najväčšou databázou novinárov v Čechách a na Slovensku.

S Medialistom neposielate svoje mediálne výstupy náhodne vybraným novinárom, ale oslovte len tých, ktorí vám správu s veľkou pravdepodobnosťou vydajú. Databáza obsahuje desaťtisíce kontaktov na novinárov z Českej republiky a Slovenska. Vďaka pokročilej filtrácii, podrobným profilom a prehľadne zoradeným výstupom ľahko nájdete tých novinárov, ktorých potrebujete.

Budujte vašu značku.

Prehľadné
vyhľadávanie

Hľadanie novinárov je v Medialiste neuveriteľne jednoduché. Buď zadáte kľúčové slovo v mediálnom archíve, alebo filtrujete podľa tém. Do minúty máte všetkých novinárov ako na dlani, zoradených od najviac po tých najmenej aktívnych.

#

Kompletné
informácie
o každom novinárovi

V Medialiste má každý autor novinársky profil s fotografiou, kontaktmi a doterajšou aktivitou v mediálnom svete. Rýchlo tak zistíte, pre ktoré médiá, alebo o ktorých témach najčastejšie píše.

#

Pokročilá filtrácia

Medialist obsahuje najväčšiu databázu autorov v Českej republike a na Slovensku. Vďaka pokročilej filtrácii sa v databáze nikdy nestratíte. Novinárov rýchlo vyfiltrujete podľa dátumu, zdroja, sentimentu, alebo podľa vlastných poznámok.

#

Rýchly export

Zoznam vyfiltrovaných novinárov si kedykoľvek stiahnete, vrátane kontaktu a oslovenia. Súbor potom jednoducho importujete do e-mailového klienta, aby ste maximálne zautomatizovali rozosielanie e-mailov.

#
Vyskúšať bezplatne
Nájdite novinárov, ktorých už tak dlho hľadáte.

David Ondráčka
Transparency International ČR

Monitora nám pomáha v boji proti korupcii a strážení verejného záujmu.

Mediálny monitoring sme predtým robili manuálne a všetko sme si zložito dohľadávali. S Monitorou môžeme triediť a analyzovať informácie, vieme, o čom sa píše v médiách i na sociálnych sieťach a vieme, ktoré zdroje sú najdôležitejšie.

Rozhovor s riaditeľom Transparency International ČR