Monitora Medialist
Unikátny systém pre cielenie aktívnej firemnej komunikácieMedialist je postavený na najväčšej databáze autorov na Slovensku a v Čechách, ktorá podporuje pokročile vyhľadávanie, kategorizáciu a meranie. Nástroj zachytáva všetky články konkrétneho autora naprieč titulmi v čase, strojovo určuje čomu sa autor v priebehu času venoval, kategorizuje výstupy a doplní ďalšie informácie zo sociálnych sieti.
Medialist

Vyhľadávanie autorov

Vďaka jednoduchému, ale prepracovanému vyhľadávaniu nájdete jednocho a rýchlo ten správny zoznam novinárov. Medialist zobrazujeme v tzv. „feede“, kde sú autori zoradení od najrelevantnejších. Autorov môžete vyhľadávat buď na základe Vami definovaných tém alebo pomocou ľubovolného výrazu cez mediálny archív.

Profil autora

Profily autorov

Pre každého autora evidujeme profil obsahujúci fotografiu, jeho sociálne siete alebo jeho oficiálny novinársky profil. Profil ďalej obsahuje všetky jeho články, ich zaradenie a kategorizáciu.

Filtrácie

Filtrácie

Vďaka pokročilej filtrácii a real-time monitoringu máte možnosť vyhľadať autorov, ktorí sa aktuálne zaujímajú napríklad o technológie, módu alebo priemysel a taktiež viete, v ktorých médiách pôsobí. Filtrovať nad medialistom môžete podľa dátumu, zdroja, sentimentu alebo podľa vlastných poznámok. Ľahko si tak vyhľadáte presne to, čo potrebujete.

Exporty medialistu

Exporty medialistu

Vybraný zoznam novinárov si môžete jednoducho stiahnúť do Excelu, vrátane kontaktných údajov.
Monitoring médií, s ktorým zvládnete každý deň viac.

Vyskúšať zdarma


Reference

Dáta

  • 25 000 000+ článkov
  • Monitoring real-time
  • 6500+ sledovaných titulov
  • Napojenie