Menu

Moderné public relations

Monitora okrem vyspelého monitoringu médií ponúka aj prehľadné reporty, okamžité notifikácie o všetkom dôležitom, alebo najväčšiu databázu novinárov v Čechách a na Slovensku. Vďaka tomu posuniete svoju mediálnu komunikáciu míľovými krokmi vpred.
profily-autoru
Cílená komunikácia

Škoda každej tlačovej správy, ktorá padne vedľa. Monitora vás ušetrí bezcieľneho rozosielania stoviek e-mailov. V Medialiste najväčšej databáze novinárov v Čechách a na Slovensku, vždy nájdete novinárov, ktorí sa zaujímajú o vašu značku, o vašu konkurenciu, alebo o oblasť vášho podnikania.

Analýza a meranie

Na jedno kliknutie si vygenerujete mesačný report, ktorý obsahuje mediálny dopad, AVE, OTS, počet zdieľaní na sociálnych sieťach, alebo sentiment a ďalšie podstatné metriky. Monitora za vás vytvorí grafy a štatistiky, ktoré môžete hneď poslať klientom či kolegom.

analyza-konkurence
TVRko
TVR Alerty 2.0

Televízne a rozhlasové vysielanie nielen počúvame, ale aj strojovo sledujeme – a to ako jediní v strednej Európe.

V praxi to znamená, že akonáhle vo vysielaní vystúpi osoba, ktorá je predstavená len v textovom titulku, vieme to ako prvý. Bez prieťahov vám pošleme oznámenie aj s nahrávkou celého vysielania.

Rapid response

Reagujte na aktuálne témy skôr než všetci ostatní. Monitora vás hneď upozorní, akonáhle vyjde on-line článok, ktorý sa týka vašej značky, alebo oblasti, v ktorej podnikáte.

Vďaka tomu môžete bezprostredne po vydaní reagovať na sociálnych sieťach, alebo kontaktovať autora článku s doplňujúcimi informáciami.

APPKaa
Neustále v obraze

Monitora je jedinou plnohodnotnou mediálnou aplikáciou na trhu. Mobilná a desktopová verzia sú na chlp rovnaké, takže k informáciám, analýzam, reportom a ďalším nástrojom máte prístup 24/7, nech ste kdekoľvek. Aplikáciu zadarmo stiahnete v App Store alebo Google Play.

Vyskúšať bezplatne
Uľahčite si monitoring médií a buďte efektívnejší.