Menu

Monitoring médií, ktorý zefektívni vašu prácu.

 Všetko podstatné, čo sa na Slovensku a v Čechách napíše, natočí, alebo povie, nájdete na jednom mieste. Prehľadne, komfortne a s aktualizáciou v reálnom čase.

Monitora je pokročilý nástroj, ktorý vám pomôže médiá sledovať, merať, analyzovať a vnímať v širšom kontexte. Vďaka tomu budete schopný lepšie riadiť vašu komunikáciu, vnímať pozíciu značky i dianie na trhu. Bežný monitoring a reporting vám potom Monitora zautomatizuje a ušetrí vám množstvo rutinnej práce.

#

Na našom monitoringu stavajú svoju komunikáciu stovky firiem v ČR i SR.

Monitoring médií

Sledujte dôležité témy, ako by ste prezerali feed na Facebooku. Ak hľadáte niečo konkrétne, filtrujte, alebo vyhľadávajte.

#

Meranie a analýza

Máme za to, že meranie, analýza a reporting sú nepostrádateľnou súčasťou PR. Využívajte prehľadné grafy, ktoré vám uľahčia analýzu dát. Porovnávajte si svoje mediálne výstupy s konkurenciou – aktuálne čísla i štatistiky z archívu.

#

Mediálny archív

Vyhľadávajte tituly, konkrétne vydanie, autorov, presné frázy alebo články, ktoré naopak niektoré slovo neobsahujú. Ľahko dohľadáte informácie z dôb dávno minulých. Z minuloročnej kampane, alebo pokojne z konca minulého storočia. Za Česko aj za Slovensko.

#

Reporty a exporty

Nastavte si ľubovoľný počet reportov, ktoré systém rozošle na ľubovoľné množstvo kontaktov. Všetkým príde informácie v správnu chvíľu a vždy v dizajne, ktorý si sami nastavíte.

#

Analýza konkurencie

Porovnajte svoj mediálny zásah s konkurenciou – sofistikovanejšie než obyčajným súčtom zmienok v médiách. Porovnávajte aj čítanosť tlače, alebo návštevnosť servera.

#

TVR alerty 2.0

Televízne a rozhlasové vysielanie nielen počúvame, ale aj strojovo sledujeme – a to ako jediní v strednej Európe.

V praxi to znamená, že akonáhle vo vysielaní vystúpi osoba, ktorá je predstavená len v textovom titulku, vieme to ako prvý. Bez prieťahov vám pošleme oznámenie aj s nahrávkou celého vysielania.

#

PR a online konverzia

Prepojíme Monitoru s Google Analytics, aby ste zistili, koľko návštevníkov vaša on-line komunikácia privádza na web. Spočítate prínos PR pre svoj biznis, alebo zmeriate, či spolupracujete s médiami, ktorá sleduje vaša cieľová skupina.

#

Mobilná aplikácia

Vďaka aplikácii máte monitoring médií ihneď po ruke – ráno pri káve, v MHD, alebo pred dôležitou schôdzkou. Aplikácia obsahuje všetky funkcionality, ktoré poznáte z webovej verzie, vrátane Analytiky, alebo mediálneho archívu. Naviac si môžete nastaviť okamžité upozornenia o nových článkoch priamo do mobilu. Aplikácia je zdarma a môžete si ju stiahnúť v App Store, alebo v Google Play.

Vyskúšať bezplatne
Uľahčite si monitoring médií.
 

David Ondráčka
Transparency International ČR

Monitora nám pomáha v boji proti korupcii a strážení verejného záujmu.

Mediálny monitoring sme predtým robili manuálne a všetko sme si zložito dohľadávali. S Monitorou môžeme triediť a analyzovať informácie, vieme, o čom sa píše v médiách i na sociálnych sieťach, a poznáme, ktoré zdroje sú najdôležitejšie.

Rozhovor s riaditeľom Transparency International ČR