Menu

Monitoring sociálnych sietí

S aplikáciou Social Monitora pokryjete aj sociálne siete. Sledujte, filtrujte a analyzujte články, príspevky, komentáre, tweety, posty, statusy, video blogy i diskusie.

Načúvajte ľuďom v online svete. Zistite, čo si o vašej značke myslia.

#

Obsah v kontexte

Social Monitora analyzuje správanie užívateľov na sociálnych sieťach v reálnom čase. Získate teda okamžitú spätnú väzbu na svoje aktivity a ľahko si dáte do súvislostí neobvyklý pokles, alebo nárast záujmu o vás, alebo o konkurenciu.

#

Rýchly
prehľad situácie

Zabráňte tomu, aby sa hovorilo o vás bez vás. Social Monitors postráži sociálne siete a upozorní vás na každú zmienku o vašej značke. A vy budete schopní na spätnú väzbu okamžite reagovať.

#

Analýza
sociálnych sietí

Získajte na pár kliknutí podrobné analytické prehľady sociálnych sietí. Zistite, kde sa o vás píše najčastejšie, v akom vyznení, alebo ako ste populárny. Sledujeme sociálne siete, blogy, internetové videá, komentáre, alebo diskusie.

#

Reporting

Social Monitora vám pošle reporty denne, týždenne, alebo pokojne raz za mesiac. Frekvenciu si jednoducho nastavíte priamo v aplikácii. Výstupy pre vás spracujeme podľa toho, kto ich bude čítať. Takže im porozumie CEO aj šéf logistiky.

#

Analýza konkurencie

Porovnajte výsledky svojej značky s inými, spoznajte situáciu v odbore a získajte konkurenčnú výhodu.

#
Vyskúšať bezplatne
Nenechajte si ujsť nič, čo sa stane na sociálnych sieťach.