Menu

Newsroom ⁠
pre jednoduchú komunikáciu s novinármi





Newsroom umožňuje vytvárať vizuálne presvedčivé tlačové správy a posielať ich novinárom, ktorí sa zaujímajú o váš príbeh.

Newsroom je nová funkcia, ktorá vám umožňuje písať tlačové správy priamo v aplikácii Monitora. Navyše môžete využiť našu databázu novinárov – Medialist, alebo si vytvoriť vlastnú a posielať tlačové správy vybraným autorom. Potom už stačí len sledovať analytiku a vyhodnocovať úspešnosť kampane. A to všetko prehľadne v jednej aplikácii.

#

PREHLBUJTE DÔVERYHODNOSŤ
A POVESŤ ZNAČKY

V online svete je jednoduché šíriť informácie o vašej značke. Redakcia je pre novinárov najlepším a najdôveryhodnejším zdrojom. Môžete si byť istí, že komunikujete to, čo naozaj chcete.

#

CLEAR DESIGN
A JEDNODUCHÉ NASTAVENIE

Prispôsobte si vzhľad Newsroomu tak, aby zodpovedal identite vašej značky. Nastavenie je jednoduché a zvládne ho každý. Navyše môžete mať Newsroom na ľubovoľnej doméne.

#

ZDIEĽANIE NOVINIEK Jednoduché vytváranie a ešte jednoduchšie zdieľanie

S aplikáciou Newsroom môže pracovať ktokoľvek – za minútu vytvoríte novú tlačovú správu a nahráte všetky materiály, ktoré môže novinár potrebovať. Navyše to uľahčuje prácu novinárom, ktorí ocenia, že majú všetko na jednom mieste na prezeranie a sťahovanie.

#

ŠTATISTIKY
A ANALÝZY

Naším mottom je „Nemôžete riadiť to, čo nemôžete merať“. Pretože svoje kampane môžete optimalizovať len na základe presných údajov. V súčasnosti potrebujete pracovať s najefektívnejšími riešeniami, ktoré vám čo najviac uľahčia a urýchlia prácu, a nie naopak. Pokročilá analytika je teda pre efektívnu prácu nevyhnutná.

#

PRE SPOLOČNOSTI
A AGENTÚRY

Obsah viacerých účtov môžete spravovať z jednej platformy. Organizácia komunikácie pre viacerých klientov alebo viaceré značky je jednoduchšia, keď je všetko k dispozícii na jednom mieste. V aplikácii Newsroom môžete jednoducho prepínať medzi účtami, aby ste mali všetko na jednom mieste.

#
Vyskúšajte si to zadarmo
Vyskúšajte Newsroom a posúvajte svoju komunikáciu s novinármi
#

Eliška Čeřovská
Group Head of Public Relations

Rohlik Group

Ako využívajú Newsroom v skupine Rohlik?

Tlačovú miestnosť využívame najmä ako priestor pre novinárov, kde môžu na jednom mieste nájsť všetky naše tlačové správy, fotografie, logá a videá. Backend aj frontend sú užívateľsky veľmi prívetivé systémy. Tlačovú správu s fotografiami alebo videom možno uverejniť rýchlo a jednoducho a zároveň možno sledovať návštevnosť stránky v reálnom čase.

Tlačovú kanceláriu oceňujú aj novinári, ktorí majú kedykoľvek prístup ku všetkým vydaným materiálom bez toho, aby o ne museli písať do PRisty.

Chceme byť voči novinárom čo najotvorenejší a poskytnúť im priestor, kde budú mať vždy k dispozícii všetky najnovšie materiály. Vďaka štatistikám, ktoré sú k dispozícii v Monitore, môžeme zároveň získať lepší obraz o tom, koľko ľudí tlačovú správu videlo a nakoľko bola atraktívna z hľadiska svojho obsahu.