Menu

PR agentúra

Monitoring, ktorý vašej agentúre ušetrí prácu
a pomôže ju robiť efektívne.

Systém Monitora sa nesnaží nahrádzať úlohu PR agentúry, ale naopak ju podporovať. Máme špeciálnu edíciu monitoringu pre PR agentúry, ktorá vám ušetrí desiatky hodín práce mesačne a pomôže vám dodávať vašim klientom pridanú hodnotu, merať mediálny zásah, analyzovať výstupy na kliknutie a všeobecne robiť vašu prácu výrazne lepšie.

Automatické reporty

Monitora za vás urobí rutinnú prácu. Každý deň, alebo napríklad každý týždeň vyexportuje prehľadný a krásny report vo farbách vašej agentúry. Na vás už bude len jeho odovzdanie klientom.

profily-autoru
Medialist

S Monitorou sa vám otvoria dvere do najobsiahlejšej databáze českých a slovenských novinárov. V tzv. feede ich nájdete zoradených od tých najaktívnejších, vrátane ich doterajšej práce, kontaktov a médií, pre ktoré píšu.

Meranie a analýza

Na jedno kliknutie si vygenerujete report, ktorý obsahuje mediálny dopad, AVE, OTS, top médiá, počet zdieľaní na sociálnych sieťach a ďalšie. Monitora automaticky vytvorí grafy a prehľady, ktoré môžu okamžite za klientom.

mereni-analyza
tiskovky
Obsah v kontexte

Kontext je pre Monitoru dôležitý rovnako ako pre vás. Preto vám tlačené články pošleme vrátane obrazového materiálu. K dispozícii máte nielen titulnú stranu, ale aj stránky, ktoré predchádzajú a nasledujú po vašom článku. To aby ste vy, alebo vaši klienti neprišli o dôležité súvislosti.

Analýza konkurencie

Porovnávame všetky dostupné dáta od počtu článkov, cez mediálny vplyv, až po návštevnosť webu. Vďaka týmto porovnaniam ľahšie pochopíte, prečo si jeden klient vedie lepšie, alebo horšie ako iný a naplánujete ďalšie kroky na zlepšenie.

analyza-konkurence
Vyskúšať bezplatne
Skúste monitoring špeciálne vyladený pre PR agentúry.