Menu

Referencie


Vyskúšať bezplatne

Na Monitore stavajú svoju komunikáciu a PR stovky spokojných klientov. Vyskúšajte ju tiež, zadarmo a bez záväzkov.

#

"S Monitorou je skvelá spolupráca!"

S Monitorou je skvelá spolupráca! Cením si profesionality poskytovaného servisu – kvalitný prehľad publicity je základ práce píáristu. V prípade Monitory ešte doplnený prehľadnú aplikácií. Vážim si osobného prístupu a ústretovosti, s akou rieši individuálne požiadavky. Flexibilitu skutočne oceňujem, tá je pre dynamiku Rohlíku nevyhnutná.

Zdeňka Svoboda
Head of PR
Rohlik.cz

 

Pravidelné monitoringy od spoločnosti Monitora sa stali neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej práce. 24/7 máme k dispozícii relevantné správy a informácie z trhu, ktoré nás zaujímajú.

Veľmi oceňujeme tiež profesionalitu tímu, osobný prístup a snahu vyjsť našim požiadavkám vždy v ústrety.

Pavla Hobíková
PR manažérka
Mall Group

#

"Pravidelné monitoringy sa stali neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej práce."

Na spolupráci oceňujem hlavne flexibilitu a inovatívny prístup. Veľký počet zdrojov monitoringu, včasné informovanie a intuitívne prostredie aplikácie je pre Monitoru samozrejmosťou. Výraznou pridanou hodnotou je úplná profesionalita a ústretovosť tímu Monitory.

Eva Kočicová
Hovorkyňa
HPTRONIC

Aktuálne informácie o tom, čo sa o spoločnosti píše, sú základom mojej práce. Vďaka komplexnému monitoringu som v obraze nielen ja, ale aj všetci moji kolegovia. Dôležité je pre nás aj nastavenie alertov u nadefinovaných správ po celých 24 hodín. A v neposlednom rade oceňujem možnosti analýz a spracovania dát v prehľadnej a intuitívne aplikácii.

Tomáš Kubík
Manažér komunikácie
PENNY MARKET

#

"Aktuálne informácie sú základom mojej práce."

S Monitorou sa fantasticky spolupracuje, majú skvelý servis hodný 21 storočia. Vždy ústretovo a ochotne komunikujú a s ich aplikáciou dokáže pracovať skutočne každý, pretože je veľmi intuitívna.

Pavla Brožková
Public relations
HBO Europe

#

"Monitora je pre nás spoľahlivý partner."

Monitora je pre nás spoľahlivý partner nielen v oblasti monitoringu médií, ale aj monitoringu sociálnych sietí. V rámci spolupráce s Monitorou oceňujeme najmä široké pokrytie monitorovaných zdrojov, prehľadné spracovanie výstupov a osobný prístup.

Andrea Trudičová
Špecialistka komunikácie a PR
ČESKÁ BANKOVNÍ ASOCIACE

Na našich nástrojoch stavajú svoju komunikáciu
stovky firiem.

Monitoru v Czechitas používame denne.
Je to skvelý nástroj na monitoring výstupov v médiách.

 

Dokonalý zákaznícky servis sa pre Monitoru stal štandardom, takže akonáhle máme akúkoľvek otázku, viem hneď na koho sa obrátiť a on našu požiadavku vyrieši naozaj rýchlo. Monitora je pre nás jednoznačnou voľbou.

 

Prečítajte si viac o Czechitas.

#

Jan Schönbauer
CZECHITAS

Media intelligence monitoring, ktorý pomôže posunúť vašu komunikáciu i značku.

#

Petr Leyer
Transparency International CZ

Monitora nám pomáha v boji proti korupcii a stráženie verejného záujmu.

Mediálny monitoring sme predtým robili manuálne a všetko sme si zložito dohľadávali. S Monitoru môžeme triediť a analyzovať informácie, vieme, o čom sa píše v médiách i na sociálnych sieťach, a vieme, ktoré zdroje sú najdôležitejšie.

Pozrite sa, ako v Transparency International používajú Monitoru

Monitoru používame v Českej sporiteľni už viac ako rok k absolútnej spokojnosti! Vyhovuje nám, že máme na jednom mieste monitoring a analytiku tradičných a sociálnych médiách. Nástroj je zároveň užívateľsky prívetivý a veľmi ľahko sa ovláda.

Filip Hrubý
Vedúci externej komunikácie
Česká spořitelna

Video Monitora v Českej sporiteľni

Vyskúšať bezplatne

Vyskúšajte moderný nástroj pre monitoring, meranie a analýzu médií na dva týždne zadarmo a bez záväzkov.