Menu

Tlačový hovorca

Práca tlačového hovorcu vyžaduje pohotové reakcie a informácie z čo najviac zdrojov. Monitora za vás stráži mediálne dianie 24/7 naprieč všetkými zdrojmi, od on-line médií, cez sociálne siete, až po tlač, televíziu a rozhlas. Prehľadné a podrobné analýzy merania a real-time dáta vám dajú spätnú väzbu na vašu prácu.

„Monitora informuje o článku okamžite, mám tak informačný náskok, pretože o dobrých i zlých správach viem ako prvý.“

Jan Řezáč
tlačový hovorca Mall.cz

Real-time monitoring

Získajte náskok pred konkurenciou. Monitora vám do 5 minút od vydania novej správy v on-line médiách pošle SMS notifikáciu. A informácie, ktoré počkajú do rána, nájdete v dennom súhrne.

monitoring-medii
upozornění
SMS notifikácia

Zabráňte včas šíreniu negatívnych správ. Monitora vám pošle SMS notifikáciu, ak niekto publikuje článok, ktorý sa negatívne vyjadruje o značke, členovi predstavenstva, alebo napríklad o CEO. Môžete tak pohotovo reagovať a zmierniť dopady takéhoto článku.

Obsah v kontexte

Kontext je pre Monitoru dôležitý rovnako ako pre vás. Preto vám tlačené články pošleme vrátane obrazového materiálu. K dispozícii máte nielen titulnú stranu, ale aj stránky, ktoré predchádzajú a nasledujú po vašom článku. To aby ste vy, alebo vaši kolegovia neprišli o dôležité súvislosti.

medialni-archiv
Prehľadné reporty a analýzy

Konečne reporty, ktorým všetci rozumejú. Prehľadné tabuľky, grafy a infografiky ľahko nazdieľate s kolegami, ktorí ich využijú ako podklady pre ďalšiu prácu.

Mobilní aplikace

Vďaka aplikácii máte monitoring médií ihneď po ruke – ráno pri káve, v MHD, alebo pred dôležitou schôdzkou. Aplikácia obsahuje všetky funkcionality, ktoré poznáte z webovej verzie, vrátane Analytiky, alebo mediálneho archívu. Navyše si môžete nastaviť okamžité upozornenia o nových článkoch priamo do mobilu. Aplikácia je zadarmo a môžete si ju stiahnuť v App Store alebo Google Play.

Tlačový hovorca by mal o správe vedieť ako prvý, preto Monitora obsahuje SMS notifikácie a real-time monitoring. Vďaka tomu o novej správe viete okamžite po jej uverejnení. Vieme, že mať prehľad o aktuálnom dianí, je súčasť vašej práce. Preto sledujeme najviac zdrojov v ČR a SR – blogy, názorové stĺpčeky, internetové videá, tlačová oddelenie a mnoho ďalších zdrojov, vrátane diskusií a sociálnych sietí. Médiá nielen monitorujeme, ale aj meriame. Vy vďaka tomu máte informáciu o tom, aký majú správy ohlas v médiách, ako rezonujú na sociálnych sieťach a podobne.

Vyskúšať bezplatne
Skúste monitoring médií vyladený pre tlačových hovorcov.