Menu

Verejná správa

Monitoring pre štátnu správu a samosprávu má svoje špecifiká. Nejde ani tak o sledovanie značky, ako o celkový mediálny obraz úradu a exponovaných osôb, budovanie pozitívneho obrazu a získavanie spätnej väzby. Monitora ponúka lepší monitoring médií, na ktorom stavajú svoju komunikáciu desiatky subjektov štátnej správy a samosprávy od veľkých ministerstiev až po malé mestá.

Monitora je pre Národnú galériu spoľahlivým partnerom, u ktorého oceňujeme najmä šírku zdrojov a prehľadné spracovanie.
Tereza Ježková
tlačová hovorkyňa Národnej galérie v Prahe
Pravidelný monitoring od spoločnosti Monitora sa stali neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej práce. 24/7 máme k dispozícii relevantné správy a informácie z trhu, ktoré nás zaujímajú. Veľmi oceňujeme tiež profesionalitu tímu, osobný prístup a snahu vyjsť našim požiadavkám vždy v ústrety.
Pavla Hobíková
PR manažérka Mall Group
Monitora nám denne pomáha získavať aktuálne informácie z monitoringu médií aj rešerše z archívu.


David Kotora
PR manažér Transparency International

Monitora pre štátnu správu a samosprávu

Monitoring v reálnom čase

O novom online článku viete do 5 minút.
Viete teda, čo sa deje ako prvý a to vám dáva informačný náskok a čas na prípravu. Monitora je najrýchlejší monitoring v ČR a SR.

O článku viete do 5 minút

monitoring-medii
upozornění
Okamžité upozornenia

Nastavte si notifikácia podľa toho, o čom chcete vedieť prioritne. Napríklad, ak o vás vyjde negatívne ladený článok v médiách, alebo keď sa v televízii zmieni niektorý člen zastupiteľstva.

SMS notifikácia

Monitoring sociálnych sietí

Sledujeme nielen tlač, online, televízne a rozhlasové vysielanie, ale aj sociálne siete, diskusie, blogy a mikroblogy. Môžete tak sledovať spätnú väzbu a reagovať na ňu.

Načúvajte ľuďom v online svete.

analyza-socialnich-siti
Prehľadné reporty a analýzy

Nastavte si ľubovoľný počet reportov, ktoré systém rozošle na ľubovoľné množstvo kontaktov. Report všetkým príde v správnu chvíľu a vždy v dizajne a len s informáciami, ktoré si sami vyberiete.

Iba relevantné informácie

Obsah v kontexte

Kontext je pre Monitoru dôležitý rovnako ako pre vás. Preto vám tlačené články pošleme vrátane obrazového materiálu. K dispozícii máte nielen titulnú stranu, ale aj stránky, ktoré predchádzajú a nasledujú po vašom článku. To aby ste vy, alebo vaši nadriadení neprišli o dôležité súvislosti.

Stránka pred, po i titulná strana

kontext
Vyskúšať bezplatne
Skúste monitoring médií špeciálne vyladený pre verejnú správu.
 

Petra Zsapka, vedúci oddelenia komunikácie
Zastúpenie Európskej Komisie v ČR

 

Martin Ayer, strategický koordinátor komunikácie
Karlova Univerzita