Menu

Dashboardy na mieru

V posledných rokoch Monitora priniesla celý rad inovácií, ktoré zásadne posunuli možnosti PR v Čechách a na Slovensku. Možnosť sledovať médiá v reálnom čase, listovať tlačenými titulmi, analyzovať a merať zásah vašej značky, či zacieliť konkrétnych autorov – všetko z toho sa zdá dnes ako samozrejmosť, pritom nič z toho nebolo ešte pred pár rokmi možné.

Dnes by som vám chcela predstaviť ďalšiu novinku, ktorou posúvame možnosti moderného PR ešte ďalej – Media Dashboard. Media Dashboard vám umožní sledovať len tie informácie a metriky o firme, konkurencii, alebo trhu, ktoré sú pre vás dôležité a zdieľate ich s kolegami v tíme i mimo neho. Vďaka tomu budete schopní lepšie vnímať dianie okolo vašej značky, alebo trhu a lepšie riadiť vašu komunikáciu. Novinku môžete hneď ľahko vyskúšať, stačí sa prihlásiť, alebo Monitoru bezplatne otestovať.

Určite sa Vám už stalo, že ste potrebovali výstupy z monitoringu prezentovať svojim kolegom, nadriadeným, alebo zamestnancom. Táto potreba, prehľadne, vizuálne a podľa vlastných meradiel vytvoriť jednoduchú prezentáciu výsledkov Vašej práce, nás inšpirovala k vytvoreniu novej sekcie – Dashboard.

V této nové části aplikace můžete snadno vytvořit vlastní analytické V tejto novej časti aplikácie, môžete ľahko vytvoriť vlastné analytické dashboardy podľa parametrov, ktoré potrebujete. Zostavte si prehľadné a vizuálne zaujímavé prezentácie, ktoré potom jednoducho nazdieľate kolegom, alebo odprezentujete na porade. Monitora sa Vám prispôsobí a Vy môžete okrem grafov, ktoré poznáte z Analytiky, do dashboardov pridávať aj vlastné poznámky, obrázky alebo konkrétne články z monitoringu.

Každú časť dashboardu možno upraviť, tak aby zodpovedala Vaším potrebám. Jednotlivé časti, čiže widgety možné medzi sebou presúvať, zväčšovať alebo zmenšovať, tak aby sedeli presne do Vášho dashboardu. 🙂

Pre každú svoju značku, produkt, alebo klienta, si môžete vytvoriť vlastné dashboardy, ktorý môžete neustále meniť a aktualizovať. Posuňte svoje reporty na ďalšiu úroveň. Vizuálne zaujímavé dashboardy nadchnú každého, aj keď práve nie je súčasťou PR oddelenia.

Vytvárať analytické dashboardy nebolo nikdy jednoduchšie. Vyskúšať ich môžete nezáväzne a bezplatne. Stačí nám dať vedieť – info@monitora.sk, alebo na našom chate.