Menu

Monitora je 21. najrýchlejšie rastúcou technologickou firmou v strednej Európe

Spoločnosť Monitora Media pôsobiaca v Čechách a na Slovensku sa už druhýkrát dostala medzi päťdesiatku najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v strednej Európe. V prestížnom rebríčku hlavnej kategórie súťaže Deloitte Technology Fast 50 sa dostala na dvadsiate prvé miesto. Monitor je navyše jediným zástupcom mediálneho priemyslu, ktorý sa medzi najrýchlejšie rastúce firmy prebojoval.

“Ocenenie si veľmi vážime. V tomto roku sme sa umiestnili v hlavnej kategórii, kde je obrovská konkurencia nielen B2B, ale aj B2C spoločností z celej strednej Európy, “hovorí Tomáš Berger, CEO MONITORA Media, “ocenenie potvrdzuje vysokú kvalitu našich služieb a ukazuje, že ideme správnym smerom.”

 

Monitora Media vznikla v roku 2015, rýchlo sa stala významným hráčom v odbore mediálnych analýz a monitoringu médií. Na trh priniesla mnoho inovácií ako napríklad možnosť sledovať médiá v reálnom čase, listovanie tlačenými titulmi a inteligentné analýzy. V súčasnosti pracuje s najaktuálnejším a najširším portfóliom sledovaných tlačených i online titulov a prepisov televízneho a rozhlasového vysielania – konkrétne monitoruje viac ako 350 programov, 9 000 webov a 2 500 tlačených titulov.

“Tento rok bol pre mnoho našich klientov veľmi náročný, preto sa im snažíme našimi službami čo najviac pomôcť. Veľmi si vážime ich priazeň a vieme, že bez nich by sme to nezvládli,” ďakuje na diaľku Tomáš Berger. Aplikácia Monitora v tomto roku prešla mnohými vylepšeniami – integrovala monitoring sociálnych sietí a predstavila funkciu Media Dashboard – prehľadné sledovanie mediálnych výstupov.

Monitora získala ocenenie v súťaži Deloitte Technology Fast 50 už druhýkrát. V minulom roku vyhrala v kategórii Rising Star pre mladé firmy. Deloitte oceňuje najrýchlejšie rastúce verejné a súkromné technologické spoločnosti už viac ako dve desaťročia. Nomináciou do hlavného rebríčka Fast 50 oceňuje Deloitte päťdesiatku najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v regióne. Pre Českú republiku bol tohtoročný 21. ročník veľmi vydarený – v hlavnej kategórii uspelo hneď 21 tuzemských firiem.