Menu

Predstavujeme funkciu Entity 2.0 – Informácie na dosah ruky

Naša technológia posúva možnosti monitoringu a spracovania mediálnych dát všeobecne. Nová verzia entít umožní lepšie spracovanie dát a nový pohľad na analýzu.

Entity 2.0 v mediálnom monitoringu

Na trh sme priniesli mnoho inovácií ako real-time monitoring, náhľady článkov, neobmedzený archív, analýzu médií v aplikácii, medialist a tiež využitie entít v monitoringu a analýze. Stále sme ale jediný monitorovací nástroj v ČR, ktorý túto technológiu stavia sám a nespolieha sa na externých dodávateľov. Vďaka tomu sme schopní entity dostať na novú úroveň a lepšie ich využiť práve na účely monitoringu.Teraz prichádzame s novou verziou, ktorá entity posúva ako po stránke technologickej, tak užívateľskej. Vďaka využitiu umelej inteligencie sme schopní entít určovať skokovo viac a s lepšou presnosťou. Zapracovali sme aj na lepšom zobrazení dát priamo v aplikácii a v analýzach.
Možno tak vnímať spomínané významné osobnosti, inštitúcie, značky, produkty, miesta a mnoho ďalšieho. Tieto tzv. Entity navyše prepájame s Wikipediou a vy sa tak priamo v Monitore, jednoduchým prejdením myšou, dozviete o konkrétnom pojme viac. Wikipédiu si môžete prezerať v Monitore, alebo sa do nej priamo prekliknúť. Entity vám uľahčia prácu a ušetria čas, tak neváhajte a vyskúšajte si ich priamo v aplikácii!

Vyskúšať zadarmo
Ešte Monitoru nepoužívate? Vyskúšajte si ju na 2 týždne zadarmo.